ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

איך מגיעים

 
 
מרפאתו של ד"ר שופאני עזיז ממוקמת בשכונת בן גוריון בנצרת עילית, בקרבת הכביש העוקף. בקרבת המרפאה קיימים מקומות חניה רבים ללא תשלום, והגישה מהאזורים הסובבים נוחה וקלה. המרפאה ממוקמת בקומה השנייה בבנין מספר 2 ברחוב ציפורן (אין מעלית ואין גישה לנכים).

לבאים מכיוון עפולה
אחרי שעוברים את המנהרה פונים ימינה לכיוון נצרת עילית, ברמזור השני לפנות ימינה ומיד ברמזור הבא ליד קניון נצרת עילית (הקניון יהיה מצד שמאל) יש לפנות ימינה לרחוב סביון.  בפניה השניה לפנות שמאלה לרחוב ציפורן . יש לעלות ברחוב עד הצומת עם רחוב השושנים, המרפאה ממוקמת בצד שמאל (ציפורן 2) קומה ב.
 
 
 
ראה מפה - המרפאה בנצרת עילית
 
 
 
לבאים מכיוון חיפה (דרך מגדל העמק)
לאחר שעוברים צומת נצרת דרום (כביש 75) ממשיכים דרך כביש העוקף לכיוון נצרת עילית . ברמזורים של קניון  נצרת עילית (רמזור חמישי מצומת רמזורים נצרת דרום). יש לפנות ימינה לרחוב הקניון (הקניון מצד שמאל), אחר"כ פונים ימינה לרחוב  סביון. צריך לפנות שמאלה ברחוב ציפורן (הפנייה השנייה שמאלה מרחוב סביון). יש לעלות ברחוב עד הצומת עם רחוב השושנים, המרפאה ממוקמת בצד שמאל (ציפורן 2) קומה ב.

לבאים מהצפון
לאחר שמגיעים לצומת נצרת צפון להמשיך לכיוון נצרת עילית (דרך רחוב דרך הציונית, כביש מספר 75). בצומת הרמזורים של קניון נצרת עילית ( רמזור שלישי, הקניון נמצא בצד שמאל) יש לפנות שמאלה. ברמזורים של קניון נצרת עילית יש לפנות ימינה לרחוב סביון. צריך לפנות שמאלה ברחוב ציפורן (הפנייה השנייה שמאלה מרחוב סביון). יש לעלות ברחוב עד הצומת עם רחוב השושנים, המרפאה ממוקמת בצד שמאל (ציפורן 2) קומה ב.

למגיעים מצומת רמון
יש לעלות מצומת משהד בכביש 79 לכיוון נצרת עילית. בסוף העליה לפנות בכביש מעלה יצחק ימינה לכיוון נצרת עילית ולנסוע כל הזמן ישר עד אשר מגיעים לרמזורים של קניון נצרת עילית (הקניון יהיה מצד ימין). ברמזורים יש לפנות שמאלה לרחוב סביון לאחר מכן לפנות שמאלה ברחוב ציפורן (הפנייה השנייה שמאלה מרחוב סביון). יש לעלות ברחוב עד הצומת עם רחוב השושנים, המרפאה ממוקמת בצד שמאל (ציפורן 2) קומה ב.

סעו בזהירות!
 
 
קבלת קהל:
בימים ב', ד', ה': משעה 15:00 עד 19:30 וביום ו': משעה 07:30 עד 12:00
יש לתאם תור מול מזכירות המרפאה
לקביעת תורים, ניתן להתקשר לטלפון 6013011 - 04.

קביעת תורים:
לקביעת תורים, ניתן להתקשר לטלפון 6013011 - 04.

מענה טלפוני:
בימי ב', ג', ד' : משעה 08:00 עד 18:00.
בימים ה': משעה 08:00 עד 19:30
בימי ו': משעה 07:30 עד 13:30.
בימי א': משעה 08:00 עד 16:00.
 
 
 
מרפאתו של ד"ר שופאני עזיז
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha