ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

הסבר כללי על ניתוח אף

 
ניתוח אף פלסטי היינו אחד הניתוחי הפלסטיים השכיחים ואחד מתחומי ההתמחות של ד"ר שופאני. ניתוח אף פלסטי נועד לעצב את האף ולהעניק לו צורה טבעית ויפה המתאימה לפנים.

השינוי המתרחש לאחר ניתוח אף משפיע על מראה הפנים, השינוי מביא לתוצאות חיוביות ולשביעות רצון מרבית מהמטופלים. ניתוח אף הוא ניתוח אשר גורר בעקבותיו שינוי משמח ומהבא הגשמה של רצון לשינוי במראה הפנים.

בניתוח אף,ניתן לבצע ניתוח משולב שיכלול השינוי ובמראה ויטפל בבעיות נשימה שקיימות אצל המטופל. וכך בניתוח אחד ניתן לבצע ניתוח אף פלסטי וניתוח אף רפואי, ופתרון לשתי הבעיות.
בניתוח אף ניתן לבצע מספר פעולות שמטרתם לתת תוצאה סופית יפה של האף כולל, קיצור האף, עידון קצה האף, שיוף גבנון האף, הצרת האף, שינוי הזווית בין האף לשפה.

התאמת ציפיות
חשוב לציין שההתאמה בין רצון המטופל/ת לבין הנתונים הקיימים בפנים ולבין הממצאים בבדיקה של המנותח/ת הם הדבר החשוב ביותר בקביעת הצלחת ניתוח אף.

בעיני ד"ר שופאני הצלחת הניתוח היינה פועל יוצא של שביעות רצון מהתוצאה, ושביעות הרצון מתקבלת לאחר תיאום ציפיות. ד"ר שופאני מיישם את הניסיון העשיר שלו בתחום כדי שתוצאות הניתוח יהיו קרובות ככל האפשר לציפיות המטופל/ת.

תוצאה סופית
קיימים גורמים רבים אשר יכולים להשפיע על התוצאה הסופית של ניתוח אף. אחד הגורמים המשפיעים ביותר הוא סוג העור. בניתוח מבוצעת הקטנה של שלד האף, כאשר העור היינו המעטפת החיצונית המתאימה עצמה לשלד החדש.

הניסיון של ד"ר שופאני והספרות המקצועית מלמדים שעור עבה מתכווץ ומתאים את עצמו לשלד החדש בצורה פחות טובה מאשר עור דק. לנתון הזה חשיבות רבה בקביעת התוצאה הסופית, כך שבעור עבה קשה בדרך כלל להגיע לאף מעוצב, קטן ועדין לעומת עור דק. על כן, עור עבה מהווה מגבלה קשה לקבלת תוצאות בניתוחי אף. גורמים חשובים לא פחות, המשפיעים על תוצאת הניתוח, הם המבנה וצורת הסחוסים ועצמות האף. בפגישה לפני הניתוח ד"ר שופאני מבצע תיאום ציפיות בין הרצון של המטופל/ת לבין אפשרויות הניתוח, תוך שימוש בשיטות שונות כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. בתחום ניתוחי האף ישנם לא מעט רופאים שנוהגים להפריח ססמאות, כגון "הכול אפשרי. ד"ר שופאני אינו נמנה עם רופאים אלו, והוא מנסה בדרך כלל להעמיד תמונה ריאלית ולהבטיח שציפיות המטופל יהיו ריאליות. כך ניתן להבטיח שהמטופל יהיה שבע רצון מהתוצאה הסופית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha