ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

יום הניתוח להגדלת חזה

 
לפני הניתוח ובהמשך פגישת הייעוץ  עם ד"ר שופאני יש להצהיר בפניו על תרופות שאת לוקחת, תרופות קבועות, ואז ד"ר שופאני לפני הניתוח ייתן הוראות מדויקות לגבי התרופות שיש לקחת, ובמידה וירשה לך לקחת את התרופות אז ניתן ביום הניתוח לקחת את התרופות באופן רגיל לפי ההנחיות, עם מעט מים.

ביום הניתוח יש להגיע לבית החולים בצום מוחלט של 6 שעות (להימנע מכל שתייה וכל מאכל). ניתן להביא לבית החולים דברים אישיים.

וחשוב להצטייד ב חזיית ספורט, כלי רחיצה, תוצאות הבדיקות, ורצוי להשאיר את כל התכשיטים ואת וחפצי ערך בבית.

בהגעה לבית החולים, מומלץ להגיע שעה לפני מועד הניתוח כאשר עליך לגשת למשרד הקבלה ובהמשך לעלות למחלקת האשפוז, במחלקה תתקבלי על ידי אחות המחלקה, אשר תיתן הסבר כללי על תהליך הקבלה ותמלא פרטים אישיים ותבצע לקיחת סימנים כולל לחץ דם ודופק.

בהמשך תיפגשי עם ד"ר שופאני לבדיקה רפואית ושיחת סיכום, ובמידה ונשאר לך ולבני משפחתך המלווה שאלות חשובות שלא שאלתם, אז זה הזמן לשאול. בהמשך תהיה שיחה עם המרדים אשר יבצע בדיקה רפואית ויעיין בבדיקות הדם, וייתן הסבר על ההרדמה, ויכין לשלב ההרדמה.

בסוף הניתוח ד"ר שופאני יעדכן את המשפחה המלווה, והמטופלת תהיה בחדר ההתאוששות ובהמשך  המטופלת מועברת למחלקת האשפוז עד השחרור.

מהניתוח את מתעוררת עם חזיית ספורט, באזור החתך נמצאת חבישה עם רצועת פלסטר עדינה.

בחדר ההתאוששות את מועברת למחלקה כדי לנוח ומטופלת על ידי צוות רפואי, לקראת השחרור שוב תפגשי ד"ר שופאני ומקבלת הסבר על ההמשך.

לאחר הניתוח:
ההחלמה אחרי ניתוח הגדלת חזה היא בין שבוע לעשרה ימים. כאשר קצב ההחלמה תלוי במטופלת, בגילה, במיקום השתל (מתחת או מעל השריר), ובגודל השתל.

מידת הכאבים משתנה ממטופלת למטופלת. אם השתל מונח מתחת לשריר – הכאבים חזקים יותר.

באם הניתוח מבוצע אצל בנות לפני גיל ההריון, כאשר רקמת השד עדיין לא עברה מתיחה, הכאבים חזקים יותר בהשוואה לאישה אחרי הריון ולידה, שאצלה רקמת השד כבר עברה מתיחה.

ברמת העיקרון ניתן לחזור לפעילות אחרי שבוע. המעקב אחרי הניתוח יבוצע במרפאה והמטופלת מקבלת הדרכה לגבי הטיפול בחבישה.

לאחר הניתוח המטופלת הולכת עם חזיית ספורט לתקופה עד שישה שבועות.
 
הסבר כללי על ניתוח הגדלת חזה | ישיבה לפני ניתוח הגדלת חזה | שתל סיליקון | צורת השתלים ושיטות לניתוח הגדלת חזה | יום הניתוח להגדלת חזה | סיבוכים בעקבות ניתוח הגדלת חזה | טופס הסכמה והסבר לניתוח הגדלת חזה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha