ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

הסבר כללי על ניתוח אף

 
אחד המרכיבים החשובים בקביעת התוצאה הסופית של ניתוח האף הוא פגישת הייעוץ.

בפגישה, ד"ר שופאני יברר האם קיימות בעיות אשר ישפיעו על תוצאת הניתוח, כגון קשיי נשימה, ניתוחים קודמים באף, חבלות באף וכולה. לאחר מכן הוא ייבצע בדיקה חיצונית ופנימית של האף בכדי לעמוד על מבנה האף ומרכיביו. בבדיקה יתייחס לכל  אזורי האף כולל, מבנה העצם, מבנה הסחוסים, אורך האף, טיב הרקמות, עובי העור, גודל הנחיריים, הזווית הקיימת בין המצח לבין האף, והזווית שקיימת בין האף לשפה, מידת נפילת קצה האף ואורכו.
וכמוכן ד"ר שופאני בודק את המבנה הפנימי של האף במטרה לאבחן סטייה של המחיצה או הגדלה של הקונכיות בתוך האף, ממצאים אשר יכולים להשפיע על הנשימה ושניתן לטפל בהם בניתוח האף ולשלב ניתוח אף רפואי עם ניתוח אף פלסטי.

חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בפגישת הייעוץ הינו להאזין למטופל/ת ולהבין את הציפיות שלו/ה לגבי צורת האף. בפגישת הייעוץ יתייחס ד"ר שופאני למבנה הפנים ולצורת האף, ייתן דגש למראה הכללי של הפנים ומעמד האף בפנים והשפעתו על צורת הפנים, האף הינו חלק מהפנים ויש להתאים מראה האף לפנים.אחד האזורים שמשפעים על מראה הפנים והפרופיל הינו הסנטר הקצר, ד"ר שופאני מבצע הארכת סנטר בזמן ניתוח האף לפי הצורך בכדי להגיע לפרופיל עם יחסים תקינים בפנים.

בפגישה לפני הניתוח ד"ר שופאני יבצע  הדמיה ממוחשבת וכמוכן ייתן הסבר כללי על הניתוח, המהלך שלו, ואיך הוא מבוצע, איך להתכונן לניתוח, השינויים אחרי הניתוח ויעמוד על תופעות הלווי והסיבוכים הידועים והשכיחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha