ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

ישיבה לפני ניתוח הגדלת חזה

 
 
ניתוח הגדלת חזה נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הנפוצים והמוצלחים, אשר מסוגל לתת תוצאה קוסמטית מיידית, המשפיעה גם על הדימוי העצמי. שביעות הרצון המתקבלת מניתוח הגדלת חזה היא גבוהה מאוד.

הניתוח נחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הבטוחים, למרות שהוא כולל השתלת שתלי סיליקון, החדרת גוף זר לגוף. אולם עובדה זו אינה מונעת מביצוע הניתוח או מגבילה את הצלחתו, אלא רק מחייבת את המטופלת לדעת ולהבין את הנתונים הקיימים היום ברופאה לגבי ניתוח זה. במכלול השיקולים, הניתוח נחשב כבטוח אחד הניתוחים  הנפוצים.

מטרת הניתוח היא להגדיל את השד באמצעות תוספת של שתל סיליקון. ההצלחה בניתוח מחייבת שיחה ובדיקה ישירה של המטופלת, כולל מתן דגש מיוחד על צורת השד, סוג העור, מידת האלסטיות של העור, עובי שכבת העור וגמישות הרקמה. כמו כן יש צורך במדידה מדויקת של המדדים המקובלים בבדיקת השד, המתייחסים למיקום הפטמה על השד ומיקום הפטמה ביחס לכפל התת שדי.
 
 
 
ישיבה לפני ניתוח הגדלת חזה
 
 
 
כל הנתונים הללו חשובים מאוד כדי לבצע את ההחלטה הנכונה בדבר סוג הניתוח הדרוש, מיקום השתל, גודל השתל, בעיקר להתאים את התוצאה לציפיות. כי בסופו של דבר, צורת השד שונה אצל כל אישה, ולא ניתן לייצר שדיים אחידות לכל הנשים. על כן צריך להתאים את הניתוח למטופלת.

בפגישה הראשונה מגיעים למספר החלטות חשובות. הראשונה קשורה לסוג הניתוח ולהחליט  האם המטופלת מתאימה לניתוח הגדלת חזה בלבד או שיש צורך גם בניתוח של הרמת חזה. בהתאם להחלטה שמתקבלת ע"י  ד"ר  שופאני  מגיעים גם להחלטה השנייה אשר מתייחסת לצורת וגודל השתל. בהתאם  לקביעות הקודמות לבסוף יש להחליט על מיקום השתל, מעל השריר או מתחת לשריר.

התוצאה הסופית לאחר ניתוח הגדלת חזה מתקבלת בדרך כלל תוך שישה שבועות עד שלושה חודשים. בתקופה הראשונה לאחר הניתוח השד תמיד יהיה מורם, נפוח ובולט, ובאופן הדרגתי תהיה נפילה של השד עד למנח הטבעי.

בדרך כלל אני ממליץ על עיסוי לחלק העליון ועיסוי עדין לאזור השד החל מהשבוע השלישי לאחר הניתוח. העיסוי עוזר לשתל לשבת במקום ולקבל את הצורה הסופית.
 
הסבר כללי על ניתוח הגדלת חזה | ישיבה לפני ניתוח הגדלת חזה | שתל סיליקון | צורת השתלים ושיטות לניתוח הגדלת חזה | יום הניתוח להגדלת חזה | סיבוכים בעקבות ניתוח הגדלת חזה | טופס הסכמה והסבר לניתוח הגדלת חזה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha