ד"ר עזיז שופאני
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 

מזותרפיה

 
 
הקדמה
כאשר מורחים קרם על הפנים, כמות קטנה חודרת לתוך שכבות העור ומגיעה לשכבות הפנימיות. מחקרים רבים ניסו במשך השנים לשפר את היכולת של המשחות לחדור לשכבות העור, למרות זאת ובמשך שנים, לא נראו משחות או קרמים אשר מסוגלים באופן משמעותי וברור לשפר את מרקם העור ולטפל בתהליך ההזדקנות של העור.

הזדקנות העור מאופיינת על ידי יובש של העור אשר פוגע ביכולת האלסטית של העור, ומחמיר מהופעת הקמטים וגורם לשינויים המוגדרים תחת הכותרת של הזדקנות מוקדמת של העור. תוספת רטיבות ורענון לשכבות הפנימיות של העור מסוגלת לתת שיפור ניכר במרקם העור ועל ידי כך שיפור במראה העור החיצוני.
 
 
 
הטיפול בקמטים באמצעות חומרי מילוי
 
 
 
עבודות רבות מדגישות את היכולת של החומצה היאלרונית ברענון הרטיבות של שכבות העור, החדרת חומצה היאלרונית לשכבות הפנימיות של העור מסוגלת לגרום לשאיבת נוזלים ולהגדלת הרטיבות של שכבות העור ולרענון העור.

החומצה היאלרונית הינה חומצה אשר נמצאת בהרבה מוצרים, כל חברה ומוצר מכילים כמות, ריכוז וצורה שונים של חומצה היאלרונית וזה מה שקובע בסופו של דבר את ההשפעה של אותה חומצה.

שיטת המזותרפיה מחדירה ישירות את  החומר הפעיל לשכבות  העור  הפנימיות ונותנת פתרון חדשני לאותן מטופלות שמעוניינות ברענון העור כל זה בטיפול אחד אשר מבוצע במרפאה אשר ואינו מחייב הרדמה או חתכים.
 
הכנה לטיפול
הפעולה אינה מחייבת חתכים או הרדמה, ההכנה היא מינימלית, מומלץ לא לקבל בעת הטיפול טיפול תרופתי שגורם לדילול הדם כגון, אספירין, קומדין או תרופות אחרות מאותה משפחה. מומלץ שהעור יהיה בריא ללא עדות לדלקות וזיהומים.

הטיפול
הטיפול מתבצע על ידי הזרקת החומר תוך  שימוש במחטים זעירות המוחדרות לשכבה האמצעית של העור בדרך כלל בעזרת מכשיר אשר מזריק כמויות קבועות מראש של  החומר ובמינון אחיד.

ד"ר שופאני משתמש במוצרים של חברת רסטלין לטיפול בקמטים וכמוכן לביצוע פעולת המזותרפיה.

החומר מגיע במכשיר מוכן מראש ומכיל 2ml של החומר והמכשיר מחלק את החומר ל 200  מינונים, כל דקירה בעור נותנת מינון קבוע ומוגדר של החומר.
הפעולה מבוצעת במרפאה.

הנחיות אחרי זריקות
 לאחר הטיפול יש להימנע למשך כ 3 ימים ממאמץ גופני, מקלחת חמה או שהיה בסאונה. יש להימנע מחשיפה לשמש.
 לאזורים אשר עברו טיפול, מומלץ להשתמש בקומפרסים קרים ביום הטיפול, מומלץ להשתמש בשקיות עם אפונה מוקפאת
  (להניח מעל האזור המטופל למספר דקות).
 מומלץ לעסות את האזור המטופל בעדינותעם קרם פנים, בימים הראשונים אחרי הטיפול ובהתאם להנחיות ד"ר שופאני.

תוצאות
הטיפול במזותרפיה איננו מיועד למלא קמטים אלא המטרה הינה טיפוח ושיפור מרקם העור ועל כן יש צורך תחילה בטיפול בקמטים עמוקים על ידי חומרי מילוי ובהמשך השימוש והטיפול במזותרפיה שמטרתו טיפוח מרקם העור.
ההמלצה היא לביצוע הטיפול עד 3 פעמים בשנה בטווח מינימאלי של 3 חודשים.
ההשפעה המתקבלת אחרי הטיפול מאופיינת על ידי רענון העור וברק שכבות העור.

תופעות לוואי וסיבוכים
תופעות הלוואי מאופיינת על ידי נפיחות, בצקת ושטפי הדם מקומיים אשר בדרך כלל נעלמים בתקופה של 24 עד 48 שעות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ציפורן 2/5, נצרת עילית
טל': 6013011 - 04
פקס: 6013012 - 04
 

 
 
חפשו אותנו ב- 
 
 
 
Show Profile
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha